Biblioteksstege
2017-07-21
474970
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, vitlackerad, höjd ca 80, 45x50 cm
Smärre slitage