Byrå i rokokstil
2017-07-24
474962
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, fanérad i olika träslag, mässingsbeslag, höjd ca 78, 99x56 cm, nyckel finns
Slitage och repor