Sittbänk jugend
2017-07-21
474929
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SITTBÄNK, tidigt 1900-tal, jugend, ek, stoppad textilklädd sits, höjd ca 47, bredd 114 cm
Bruksslitage, orangrepp