Johannes Andersen soffbord 1960-tal
2017-07-21
474926
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum 1960-tal, teak samt teakfanér, höjd ca 52, 161,5x79 cm
Bruksslitage, smärre skador