Skåp 1700-tal
2017-07-21
474875
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKÅP, 1700-tal, fanérat i olika träslag bl a valnöt, 2-delat, förgyllda beslag, höjd ca 202, 117x41 cm, nyckel och lös nyckelskylt medföljer
Renoverat, kompletterat, skåpets höger dörr ngt skev (går ej att stänga) sprickor, smärre fanérskador