Nils Rundgren blandteknik
2017-07-21
474847
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterade Nils Rundgren 1970, blandteknik på papper, ca 34x37 cm