Månbord
2017-07-20
474825
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅNBORD, 2 delat, mahognyfanér, 1800-talets andra hälft, höjd ca 71, diameter 102 cm
Bruksslitage