Olle Bonnier färglitografi
2017-07-21
474742
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition med , signerad Olle Bonnier, 29/100, serigrafi, ca 58x100 cm