Per Åke Persson C-print Norr Mälarstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): Norr Mälarstrand-nyårsmorgon 2000, C-print, signerad och daterad Per-Åke Persson 2000, ca 63x99 cm

474732

2017-07-21