Bordsarmatur glas
2017-07-20
474730
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSARMATUR, 1960/70-tal, glasfot med mässingdetaljer, skärm i textil, märkt Aneta 18381, höjd ca 75 cm
visst slitage