Lampbord
2017-07-20
474712
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPBORD, 1930-tal, fanérat i björk, dekor av intarsia, skärm och kupa i glas, total höjd ca 135, 52x52 cm
Slitage, senare kupa