Japanska träsnitt
2017-07-27
474700
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, (3), 1800-tal, landskap med pagoder och flodmotiv, färgträsnitt, ca 20x29cm, oramade
2 uppfodrad, 2 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar