Japanska träsnitt
2017-07-27
474697
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, (4), 1800-tal, figurscener, bl.a. ur Chushingura, färgträsnitt, ca 20x27-22x31cm, oramade
2 uppfodrad, 2 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar