Japanska träsnitt
2017-07-27
474695
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, (4), 1800-tal, figurscener, färgträsnitt, ca 20x27-21x34cm, oramade
1 är del av triptyk, 1 uppfodrad, 1 med pappersdubblering, 3 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar