Japanska träsnitt
2017-07-27
474694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT, (3), 1800-tal, tempelbyggnader, färgträsnitt, obanformat, ca 23x35cm vardera, oramade
1 uppfodrad, 1 med pappersdubblering, 2 uppklistrade övre marginalen, lagningar, fläckar