Gunnar Svenson oljemålning sommar
2017-07-19
474663
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Kåsberga", signerad Gunnar Svenson, daterad 1937 på spännramen, olja på duk, ca 65x81 cm