Johannes Feldhoffer oljemålning
2017-07-19
474660
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHANNES FELDHOFFER (1900-tal): "Potatisplockaren", signerad och daterad J.Feldhoffer 1981, olja på duk, ca 110x135 cm
Ytmärken