Theo Tobiasse färglitografi
2017-07-19
474636
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, signerad Theo Tobiasse, XV/XV, färglitografi, ca 57x76 cm