Ljuskrona
2017-07-19
474616
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, mässing behängd med prismor, ljusarmar med glödlampshållare, höjd ca 65, diameter 45 cm
Bruksslitage, vissa skador, somliga prismor saknas