Bordslampa funkis
2017-07-19
474607
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, förkromad resp. lackerad metall, 1940-tal, funkis, ställbas skärm, höjd ca 45 cm
Smärre slitage