Olle Bonniér färgseriegrafi
2017-07-19
474605
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad och numrerad O. Bonnier 6/150, färgserigrafi, ca 22x28,5 cm
Slitage