Golvlampa 1930-tal
2017-07-19
474595
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-tal, fot i björk, pelare i metall, veckad textilskärm, höjd ca 165 cm
Bruksslitage, smärre skador