Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KARL LEVIN HOLLBERG (1900-tal), efter John Bauer: Troll, signerad och daterad Hollberg 55, relief i bemålat trä, ca 40x50 cm
474588
2017-07-19