Hans Hansen armring
2017-07-19
474503
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, stämplad Hans Hansen 925S, Denmark 215, innerlängd ca 6 cm, vikt ca 36 g
Smärre slitage