Karl Höglund färglitografi
2017-07-18
474498
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, EA-upplaga, färglitografi, ca 43x57,5 cm