Skrivbord i nyrenässans
2017-07-18
474492
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, vitmålat, beslag i mässings, 5 lådor, höjd ca 74, 135x67 cm
Slitage, fläckar senare beslag och bemålning, sprickor