Vägglampor 1950-tal
2017-07-18
474449
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 2 st., 1950-tal, mässing och lackad plåt, mått från vägg ca 25-28 cm
Bruksslitage