Susanna Hesselberg färgfotografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SUSANNA HESSELBERG (Norge, född 1967): No title, signerad o daterad a tergo Susanna Hesselberg 2003, 2/5, färgfotografi typ c, ca 50x38,5 cm

Repor

474397

2017-07-18