Ulf Lundell färglitografi
2017-07-18
474375
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF LUNDELL (född 1949), Hommage à William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -89, 86/100, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm