Marco Plüss fotografi

Marco Plüss fotografi
Marco Plüss fotografi
Marco Plüss fotografi
Marco Plüss fotografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARCO PLÜSS (född 1934): (3) ur serien "Poltava med guds hjälp", signerad och daterad på passepartout Marco Plüss 1992, gelatinsilverfotografi, ca 36x29,5 cm
PROVENIENS: Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramade

474366

2017-07-24