Roland Svensson litografi sommar
2017-07-17
474353
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgård, litografi, signerad och numrerad Roland S 46/160, ca 37x55 cm,