Pablo Picasso litografi
2017-07-17
474348
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter, figurkomposition, stämpelsignerad, blindstämplad Euro Art, numrerad 501/2000, litografi, 45x52 cm