Theo Tobiasse färglitografi
2017-07-16
474257
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, bildmått ca 48x63 cm
Blad gulnat