Johannes Olsson
2017-07-16
474252
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, färglitografi, signerad och numrerad Johannes O 176/250, bildyta 60x47 cm