J. Douven, oljemålning
2017-07-16
474205
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
J. DOUVEN (1900-tal): Den gamla borgen, signerad J. Douven, olja på duk 60x70 cm.