Golvlampfot
2017-07-15
474190
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPFOT, 1900-talets första hälft, betsat savrvad träfot, höjd ca 159 cm
Smärre slitage