Theo Tobiasse färglitografi
2017-07-15
474147
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, ca 67x53 cm
Något gulnad