Gustav Rudberg oljemålning sommar
2017-07-16
474142
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Kustbild från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca92x96 cm