Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-07-14
474102
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Stad med katedral, otydligt signerad, daterad 1884, olja på duk senare uppfodrad på pannå, ca 28,5x45 cm