Pojkporträtt oljemålning
2017-07-15
474096
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av pojke, påskrift a tergo, olja på duk, ca 99x60 cm
Dukskada