Oljemålning 1800-tal
2017-07-15
474077
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
F NATHAN (1800-tal): Öresundskusten med vy mot Kronborg slott, signerad och daterad -81, olja på duk, ca 66x92 cm
Dukhål, krackeleringar