Oidentifierad konstnär England 1800-tal
2017-07-16
474073
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med jägare, olja på duk, ca 55x69 cm
Mindre dukskador