Oidentifierad konstnär 1600/1700-tal
2017-07-17
474070
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600/1700-tal): Figurer i slotsruin, olja på duk, 38x52 cm
Mindre färgbortfall