Oljemålning Landskap
2017-07-17
474030
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, signerad Olaus, olja på duk, ca 100x181 cm