Theo Tobiasse
2017-07-14
474016
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, oramad, bladmått ca 55 x 76 cm,