Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi
2017-07-14
474011
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 1/300, färglitografi, 50x80 cm