Skärmaskin Lindbergs Maskinaffär
2017-07-17
474002
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÄRMASKIN, 1900-talets början, märkt CCson Lindbergs Maskinaffär Stockholm, företennad och rödlackerad, höjd ca 56, längd med vev ca 65 cm
Omfattande ytskador