Robert Högfeldt oljemålning
2017-07-14
473949
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R. Högfeldt, olja på panå, ca 33x41 cm