Tanka Tibet
2017-07-14
473934
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TANKA, Tibet, 1900-talets början, motiv av gudom, motivmått ca 31x24 cm
Slitage