Lennart Rodhe
2017-07-14
473888
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, med dedikation, färglitografi, bladmått ca 82x61 cm